V neděli 19. 4. 2026 jsme s dětmi z 2. a 3. třídy přivítali naše nejmenší občánky z Dobroslavic. Nechyběly básničky ani písničky, které hezky doplnily toto výjimečné slavnostní odpoledne. Přejeme dětem, aby jejich život byl šťastný a plný radosti. Ať máte dobré kamarády, co Vás nezklamou, to vše Vám přejeme na uvítanou.