S dětmi z první, druhé a třetí třídy jsme se vypravili do Planetária v Ostravě - Porubě. Fascinující vyprávění o hvězdách a planetách děti nadchlo. Kladly paní průvodkyni záludné otázky a samy na mnohé znaly odpovědi. Shlédli jsme animovaný film O životě rostlin. Vydali jsem se na průzkum světa stromů! Zjistili jsme, jak to vypadá uvnitř listů, kam až sahají kořeny stromů a proč stromům na podzim opadává listí. Společně jsme odhalili i další tajemství přírody.